Operator ambalare in industria alimentara

Candidatul ideal:

-cunoaste limba engleza la nivel de baza sau conversational
-se adapteaza la mediu
-responsabil
-flexibil
-determinat, muncitor
-rezistent la temperaturi scazute (4-7 grade Celsius)

Descrierea jobului:

Cautam operatori ambalare la banda in industria alimentara pentru fabrici din Olanda.
Cele mai multe locuri disponibile sunt la ambalarea fructelor, legumelor si a produselor din carne
care urmeaza sa fie livrate catre supermarketuri.

Beneficii:

-contract de munca olandez
-transport la locul de munca si inapoi la cazare
-posibilitatea de a pleca in cupluri/cu prietenii
-asigurare medicala
-cazare
-ajutor la deschiderea numarului BSN
-plata corecta si la termen (saptamanala)
-asistenta in timpul vizitei la doctor

NU percepem taxe sau comisioane.

Plecările către Olanda au loc sâmbăta pentru ca munca să poată înceapă luni.

Documente necesare pentru interviul din Cluj-Napoca:

-buletin sau pașaport
-permis de conducere (dacă este cazul)
– număr SOFI/BSN (dacă este cazul)
-cont bancar – IBAN
-certificat de stivuitorist (dacă este cazul)

Descrierea companiei

Worforce Recruitment este o agentie de recrutare prezentă pe piața forței de muncă din decembrie
2016. Lucrăm pentru Flexspecialisten Holding NV, care este o companie olandeză, cu sediul în orașul
OSS. Aceștia angajează lucrători temporari din Polonia, România și Olanda și au o experiență de peste
20 de ani în recrutarea de personal, în domenii precum industria alimentara si logistica.

info@workforcerecruitment.ro

Flexspecialisten Abu Jooble